لیست محصولات این تولید کننده VASTER

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • کاتر یکی از ابزار های کاربردی و ضروری برای همه افراد در منزل و محل کار می‌باشد که مصارف غیرقابل شمارشی دارد. کمپانی واستر اقدام به تولید کاتر با کیفیت بالا و بادوام به نام VC1 نموده است.

  11,900 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کاتر یکی از ابزار های کاربردی و ضروری برای همه افراد در منزل و محل کار می‌باشد که مصارف غیرقابل شمارشی دارد. کمپانی واستر اقدام به تولید کاتر با کیفیت بالا و بادوام به نام VC2 نموده است.

  13,500 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کاتر یکی از ابزار های کاربردی و ضروری برای همه افراد در منزل و محل کار می‌باشد که مصارف غیرقابل شمارشی دارد. کمپانی واستر اقدام به تولید کاتر با کیفیت بالا و بادوام به نام VC3 نموده است.

  12,500 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کاتر یکی از ابزار های کاربردی و ضروری برای همه افراد در منزل و محل کار می‌باشد که مصارف غیرقابل شمارشی دارد. کمپانی واستر اقدام به تولید کاتر با کیفیت بالا و بادوام به نام VC-4 نموده است.

  17,500 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اره یکی از ابزارهای پرکاربرد در صنایع مختلف می‌باشد.در زمان‌های نه چندان دور اره های با دسته های چوبی مورد استفاده قرار می‌گرفت که به دلیل وزن زیاد و اندازه بزرگ سبب خستگی افراد می‌شد در این راستا شرکت های مختلف اقدام به تولید انواع اره در کاربری‌های مختلف کرده‌اند. یکی از این شرکت ها واستر می‌باشد که اره‌هایی با کیفیت بالا تولید می‌کند،اره همه کاره 6...

  69,000 تومان 79,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مقاومت بالا در برابر ضربه، فشار و حرارت دارای یک جعبه پلاستیکی ارگانیزه برای مصارف خانگی و تجاری 

  29,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  کمان اره واستر مدل Vesta VG001 یک محصول بی‌نظیر از کمپانی (vaster)می‌باشد این محصول با توجه به طراحی ارگونومیک باعث افزایش دقت و سرعت می‌شود.این محصول به دلیل طراحی خواص سرعت انجام کار را افزایش می‌دهد،تجربه کار کردن با این محصول یک تجربه لذت بخش می‌باشد.

  43,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • در انجام کارهای فنی یکی از مهمترین اولویت‌ها ایمنی به همراه سرعت عمل و افزایش دقت می‌باشداز این رو سیم لخت کن واستر مدل VC002 به ما کمک می‌کند کیفیت کار خروجی افزایش یافته و باعث افزایش راندمان کاری گردد.

  39,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • یکی از ابزارآلات مورد استفاده تمام اقشار جامعه آچار می‌باشد. شرکت واستر نیز در جهت رفع این نیاز اقدام به تولید ست آچار یکسر رینگی 8 عددی کرده است .این محصول از بهترین مواد مقاوم ساخته شده است.این محصول از جنس کروم وانادیوم می‌باشد که در برابر خوردگی مقاوم است.

  199,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • شرکت واستر تولید کننده انواع ابزار آلات در حوزه های مختلف می‌باشد در همین راستا اقدام به تولی ست پسچگوشتی چهار سو و دو سو می‌باشد این ست پیچ گوشتی از سه عدد چهار سو و چهار عدد دو سو تشکیل شده است جنس این محصول از  آلیاژ فولاد می‌باشد که علاوه بر دوام بالا در برابر ضربه و خوردگی مقاوم می‌باشد.

  79,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

   کمان اره واستر مدل Vesta VG002 یک محصول بی‌نظیر از کمپانی واستر (vaster) می‌باشد این محصول با توجه به طراحی ارگونومیک باعث افزایش دقت و سرعت می‌شود.این محصول به دلیل طراحی خواص سرعت انجام کار را افزایش می‌دهد،تجربه کار کردن با این محصول یک تجربه لذت بخش می‌باشد.

  72,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف