• اسپری 118 میلی لیتری (اس تی پی)(STP) اسپری داشبورد میباشد ،با ترکیباتی که دارد میتواند اثری که نور خورشید و اشعه های مختلف بر روی داشبورد دارند را خنثی کند.از این اسپری می توان در نقاط داخلی خودرو مخصوصا داشبورد استقاده کرد که مانع از نشستن کرد و غبار بر روی داشبورد و سطوح پلاستیکی میشود. 

  7,500 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • واکس داشبورد رستاک از نشستن گرد و غبار برروی داشبور ، سطوح چرمی و پلاستیکی خودروی شما جلوگیری میکند.

  5,900 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اسپری 295 میلی لیتری (اس تی پی)(STP) اسپری داشبورد می‌باشد ،با ترکیباتی که دارد میتواند اثری که نور خورشید و اشعه های مختلف بر روی داشبورد دارند را خنثی کند.از این اسپری می توان در نقاط داخلی خودرو مخصوصا داشبورد استفاده کرد که مانع از نشستن گرد و غبار بر روی داشبورد و سطوح پلاستیکی می‌شود. 

  9,900 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • فوم شستشوی موتور ولفیکس حجم 650 میلی لیتر محلولی قوی برای پاک کردن کثیفی از روی موتور خودرو و موتور سیکلت و ماشین آلات صنعتی است. پس از استفاده از فوم پاک کننده موتور خودرو کاملا تمیز و و براق خواهد شد. جرم ایجاد شده یا روغن روی قطعات و ماشین آلات توسط این فوم به راحتی پاک خواهد شد.

  12,500 تومان 17,500 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • افزایش طول عمر سطوح پلاستیکی و فلزی با توجه به خواص آنتی استاتیکی محافظت در برابر نور ماوراء بنفش خورشید کاهندگی اصطكاك بدنه خودرو و کاهش احتمال پریدن رنگ خودرو بر اثر پرتاب شن و ماسه خوشبو نمودن فضای داخل خودرو شرایط نگهداری در دمای زیر 25 درجه و دور از نور خورشید اسپری فوم همه كاره 450 میل ولفیكس

  13,900 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تمیز بودن ظاهر بیرونی خودرو مخصوصا تایر تاثیر بسزایی روی ظاهر خودرو می گذارد،از این رو ما محصول فوق را به شما پیشنهاد می کنیم. شرکت اس تی پی سالهاست که در زمینه تولید تجهیزات خودرو فعالیت دارد و بهترین و مطلوب ترین محصولات را ارائه میکند.

  17,500 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نوعی واکس با خاصیت براق کنندگی سیلیکونی  سطح رنگ خودرو را همانند یک بدنه واکس شده درخشان و براق میکند  درخشانی و براق کردن بدنه خودرو بدون استفاده از چرب ایجاد فیلم محافظ روی سطح بدنه درخشندگی بسیار بالا و خیره کننده ی بدنه در قبال بازتاب نور بدن خودرو گرد و غبار و آلودگی را جذب نمیکند

  19,500 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته