• اره یکی از ابزارهای پرکاربرد در صنایع مختلف می‌باشد.در زمان‌های نه چندان دور اره های با دسته های چوبی مورد استفاده قرار می‌گرفت که به دلیل وزن زیاد و اندازه بزرگ سبب خستگی افراد می‌شد در این راستا شرکت های مختلف اقدام به تولید انواع اره در کاربری‌های مختلف کرده‌اند. یکی از این شرکت ها واستر می‌باشد که اره‌هایی با کیفیت بالا تولید می‌کند،اره همه کاره 6...

  69,000 تومان 79,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  کمان اره واستر مدل Vesta VG001 یک محصول بی‌نظیر از کمپانی (vaster)می‌باشد این محصول با توجه به طراحی ارگونومیک باعث افزایش دقت و سرعت می‌شود.این محصول به دلیل طراحی خواص سرعت انجام کار را افزایش می‌دهد،تجربه کار کردن با این محصول یک تجربه لذت بخش می‌باشد.

  43,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مناسب برای کار با فلز دارای یک تیغه‌ی آهن‌بر ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم تیغه‌ی آهن‌بر

  37,500 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اره ابزاری است که برای بریدن موادی مانند چوب ، فلز ، پلاستیک و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. اره ها در انواع مختلف برقی و دستی ساخته شده اند و با استفاده از آن انجام دادن کارها آسان و راحت شده است. 

  44,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • شیشه بر الماسه صنعتی اینکو مدل HGCT03 علاوه بر طراحی زیبا در ساخت، مناسب برای افرادی است که می خواهند در کار خود از نهایت دقت و سرعت در عملکرد برخوردار باشند. این شیشه بر دارای وزن سبک و بسیار خوش دست با طراحی ارگونومیکی می باشد.

  29,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

   کمان اره واستر مدل Vesta VG002 یک محصول بی‌نظیر از کمپانی واستر (vaster) می‌باشد این محصول با توجه به طراحی ارگونومیک باعث افزایش دقت و سرعت می‌شود.این محصول به دلیل طراحی خواص سرعت انجام کار را افزایش می‌دهد،تجربه کار کردن با این محصول یک تجربه لذت بخش می‌باشد.

  72,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف