• مناسب جهت مصارف هنری،تزئینی و صنعتی قابل استفاده بر روی سطوح چوبی،فلزی،شیشه و انواع پلاستیک رنگ بر پایه رزین آکورلیک و مقاوم در برابر زنگ زدگی

  6,900 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اسپری DW40 ساخت شرکت WINEX ترکیه استاین محصول یک اسپری چندکاره می باشد و در صنایع گسترده ای کاربرددارد این اسپری یک روانکار و ضد زنگ فوق‌العاده می‌باشد.

  39,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • امنیت در همه ی موارد از اهمیت بالایی برخوردار است،به همین خاطر استفاده از ابزارهای امنیتی دارای استاندار از اهمیت بالایی برخوردار است. قفل برنجی مدل سانتیو 50 یک قفل مناسب در اندازه کوچک می‌باشد این محصول از جنس برنج خالص می‌باشد که مقاومت بالایی برخوردار است. این محصول دارای سه عدد کلید می‌باشد.

  26,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • با وجود رعایت همه ی‌نکات امنیتی،قفل ها جایگاه خود را حفظ کرده و یکی از ارکان های مهم امنیت به حساب می‌آیند.انواع مختلف قفل برای کاربری های مختلف وجود دارد.یکی از قفل های با ضریب امنیت بسیار بالا قفل کتابی می‌باشد. این مدل قفل از امنیت بسیار بالایی بهره می‌برد.

  89,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اسپری روان کننده (WD-40 )یک اسپری چند منظوره می‌باشد از کاربرد های این محصول می‌توان به خاصیت روان کنندگی،ضد زنگ زدگی،و ایجاد لایه محافظ اشاره کرد.این محصول در تمام صنایع کاربرد دارد.

  25,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  رولپلاک قطعه‌ای از جنس پلاستیک است و نوعی بند محسوب می‌شود که برای ممکن‌ساختن اتصال پیچ به موادی که متخلخل یا شکننده هستند یا بدون رولپلاک وزن شیء را تحمل نمی‌کنند استفاده می‌شود

  4,500 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف